شبیه سازی نتایج مقاله با موضوع بازار برق و تاثیرات حضور توربین های بادی در شبکه های قدرت

تا الان برای این درخواست 3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


مساله MILP است.
ظاهر مساله دو سطحی (Bi-Level) است (مساله بازار برق و مساله در مدار قرارگیری نیروگاه ها) ولی خود مقاله آن را به مساله تک سطحی از نوع MILP تبدل کرده و معادلات را نوشته است.
مساله قصد دارد با تغییر تقاضای بار از طریق پاسخگویی بار از نوع ساده ( انتقال بار : Load Shift ) حداکثر بهره برداری از انرژی باد را داشته باشد.
با تغییر تقاضای مصرف توان و رسیدن به مقدار بهینه، مقادیر قیمت برق (LMP) در هر ساعت تعیین میگردد

شبیه سازی برای دو Case study انجام شده است. شبکه های استاندارد IEEE از نوع 4 باس و 118 باس (برای 118 باس انجام شود کافی است)

مطالعات در سه حالت است
1- عدم پاسخگویی بار
2- در حضور پاسخگویی بار
3- در نظر داشتن یک ضریب پنالتی برای اینکه از حداکثر توان باد استفاده شود

اطلاعات مساله (مشخصات و تقاضای توان و تولید باد برای 4 باسه به شکل جدول داده شده) و برای شبکۀ 118 باسه نمودار مربوطه داده شده که مقادیر توان ها حدودا از روی نمودار تنظیم شود.

* مطلوبات:
1- درستی کدها مهم است. اگر دقیقا اعداد مقاله به دست نیاید (به دلیل تقریب توان ها از روی نمودار، یا تقریب Solver و میزان Gap و ...) عادی است ولی نتایج با توجه به نتایج مقاله تقریبا درست و منطقی باشد.
2- جدول ها و نمودارهای موجود در مقاله به عنوان نتایج استخراج شود.
3- از داده سازی خودداری شود. همانطور که در مورد 1 اشاره شد، درستی کدها و تطبیق قابل قبول با مقاله اهمیت دارد.
4- لطفا در مقابل تعاریف متغیرها و معادلات و ... در کدها کامنت بگذارید یا در فایل راهنما اشاره کنید.

*** نکته مهم ***
****** اگر مجری پروژه مایل به تک سطحی کردن معادلات نبود و با حل مساله به شکل Bi-Level راحت بود، مساله را به همان شکل Bi-Level حل کند مشکلی نیست و قابل قبول است *****
برای من حل درست مساله با روش ریاضی اهمیت دارد. یا مثل مقاله MILP شبیه سازی کنید یا Bi-level فرقی نمیکند، فقط در گزارش خود روش حل را شرح دهید.


+8500
+93167

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.