پروژه پایتون(23267)+

تا الان برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:
با سلام و وقت بخیر

برای نوشتن یک حلقه در کدم کمک میخواستم

پروژه کوچک پایتون هست که تا مرحله ای خودم نوشتم فقط قسمت آخر رو مشکل دارم

اگر تا امشب بشه عالی میشه
اگر هم نه تا فردا عصر

در این کدی که نوشته شده در آخرین سطر کد یک دیکشنری داریم که برای هر مبدا-مقصد که بصورت (i, j) هست، لیست کوتاهترین مسیرها را به ما داده است.
حالا میخواهیم برای هر مبدا-مقصد (یعنی هر key دیکشنری) بصورت جداگانه عملیاتی را انجام دهیم و نتایج را برای هریک بصورت جداگانه داشته باشیم.
آن عملیات شامل این میشود که : برای هر مبدا-مقصد یک لیست تشکیل داده شود واگر در لیست مربوط به هر مبدا-مقصد در دیکشنری، دو عدد متفاوت (که همان آیدی های گره های ما هستند) در دو لیست متفاوت داخل آن لیست وجود داشتند، در لیست جدید تشکیل شده یک زوج عدد شامل آن رقم ها که وجود دارند به آن اضافه شود. (فقط خود مبدا-مقصدها نباید اضافه شوند)
یعنی مثلا اگه
(0, 1): [[0, 4, 1], [0, 5, 8, 1]]
را داشته باشیم، باید درنهایت برای این زوج مبدا-مقصد داشته باشیم:
(0, 1): [(4, 5), (4, 8), (5, 4), (8, 4)]
+++


+8500
+93166

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.