برنامه پایتون

برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 39,000 تومان

شرح پروژه:


ترکیب

می خواهیم برنامه ای بنویسیم که دو عدد n و r را از ورودی بگیرد و C(n,r) را محاسبه و چاپ کند.

C(n,r) = n! / (r!*(n-r)!)

این برنامه، تا وقتی که کاربر عدد منفی وارد نکرده است، به طور مداوم اعداد صحیح n و r را از کاربر گرفته، و C(n,r) را محاسبه و چاپ می کند. در صورتیکه کاربر عدد n یا r را عددی منفی بدهد، برنامه خاتمه پیدا می کند.

ورودی

ورودی برنامه، دو عدد صحیح n و r است، که به ترتیب داده خواهند شد. (فرض می شود، عدد اول همیشه بزرگتر یا مساوی عدد دوم وارد خواهد شد)

خروجی

خروجی، حاصل ترکیب n و r است.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Sahar dehghan

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

39,000 تومان

امتیاز 9.75 (ممتاز)ممتاز از 41 رای
پروژه موفق : 65
رتبه: 449
نه روز پیش

AmirAnsari

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

50,000 تومان

امتیاز 9.78 (ممتاز)ممتاز از 23 رای
پروژه موفق : 26
رتبه: 467
ده روز پیش
+8500
+93168

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.