پروژه پایانی برق قدرت با گمز(23299)+

تا الان برای این درخواست 5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:
سلام  خسته نباشید پایان نامه هم انجام میدین؟؟؟  کارشناسی ارشد برق سبستم های قدرت   یه خلاصه کوچیک از کاری ک باید انجام داد توضیح دادم
بحث تاب اوری رفتار سیستم قدرت در مقابل حوادثی  خیلی کم اتفاق میفتد ولیimpact انها خیلی شدید هست مثل سیل طوفان و... که شامل سه فاز هست فاز اول avoidance فاز دوم survival و فاز سوم recovery هست که تمرکز ما روی فاز اول فاز قبل از حادثه میباشد که یک رفتار proactivity اتخاذ کنیم تا  شبکه خسارت کمتری ببینه.  
که یک شبکه ای داریم که بر اساس یکسری تابع هدف جوری دسته بندی کنیم که هر گروه را تبدیل کنیم به یک ریز شبکه microgrid formation بعد با یکسری قیود بتونیم  باتری ها رو  بصورت ماکزیمم شارژ کنیم و  و با ارایش خاص ماکزیمم بارهای کریتیکال بحرانی بتونیم تامین کنیم و تا امادگی داشته باشیم خسارت کمتری ببینیم.
 با نرم افزار گمز هست.

ترم‌ پنج هستم الان ترم بعدی اخرین زمانم هست یعنی تابستون تیر ماه ۱۴۰۱باید دفاع کنم  دانشگاه دولتی هستم

4404


+8500
+93339

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.