طراحی فرم ساده ساخت Security Login در برنامه sql

تا الان برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


درود

برنامم بصورت شبکه هست و کاربران مختلفی بهش وصل میشن، اگر بخوام یک دسترسی ایجاد کنم باید برم تو برنامه SQL Server Management Studio بخش Database بخش Security Login بخش Login یک دسترسی براش تعریف کنم. خب این برای من کاری نداره ولی وقتی به مشتری میدم برنامه رو که از برنامه استفاده میکنه، سختشه بخواد اینجوری یک دسترسی درست کنه

حالا یه فرم ساده میخوام برام درست کنید که این رو از طریق خود برنامم ایجاد کنم تا کاربر بتونه یک سطح دسترسی برای خودش درست کنه، امیدوارم بتونم درست راهنمایی کرده باشم.
این لینکو ببینید بصورت دستی هست ولی من میخوام یه فرم براش طراحی بشه که تو برنامم پیادش کنم

http://www.projechi.ir/Public/ProjectDetails?productId=2045

تصویری که قرار دادم از بخش SQL Server Management Studio هست میخوام یه همچین چیزی برای برنامم درست کنم

مشخصات برنامم:

ویژوال استودیو

ویندوز فرم

کدفرست

sql 2008


+8500
+98315

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.