پروژه میکروپروسسور (3101)

تا الان برای این درخواست 5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


سلام وقت بخیر من می خواستم یک پروژه راجع به درس میکروپروسسور (سیستم های دیجیتال ۲) از کتاب میکروکنترلرهای AVR (تالیف: محمد جابر الوندی _ چاپ یازدهم) واین پروژه مربوط به کدویژن وپروتیوس  هست .                                     

 بی زحمت1_ یکی از مثال ها یا پروژه های کتاب رو باید درکدویژن بنویسید . 2_ واشکالاتشو بگیرید چون ارور دارن . ۳_ در برنامه پروتئوس شبیه سازی کنید وبرنامه ای که نوشتید روی شبیه سازی ببرید وبرنامه رو اجرا کنید . من این پروژه رو برای میان ترم می خواستم بی زحمت پایین ترین مبلغ رو برای من درنظر بگیرید . والان مبلغ آن وزمان تحویل آن را به من بگویید .فقط بی زحمت از اینترنت کپی یا دانلود نباشه ؟


+8500
+98594

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.