با ۱۰۰۰ کلمه جمله بسازید- پروژه هفتم

برای این درخواست 27   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


برای این پروژه به فریلنسر آقا احتیاج دارم.

این پروژه خیلی راحته! ولی به خلاقیت صبر و دقت نیاز داره .

از شما میخوام در یک اپلیکیشن  با استفاده از موضوع و کلمه کلیدی نشان داده شده در صفحه ۱۰۰۰ جمله بسازید و صدای خودتان را ضبط کنید.

 جملات باید مرتبط با موضوع باشند، کلمه کلیدی یک راهنماست. شما می توانند با قدرت تخیل منطقی و در ارتباط با آن موضوع خاص، جمله بسازید. این جمله باید مرتبط با موضوعی باشد که از شما میخواهیم،  موضوعاتی مانند : مکالمه روزمره، اقتصاد، اجتماعی، آموزش و غیره. هر جمله باید حدود 5 تا 9 ثانیه باشد.

برای این کار به :

خلاقیت 

اینترنت با سرعت خوب 

هندزفری یا میکروفن

گوشی موبایل یا تبلت 

برای کار بابرنامه به سطح زبان مبتدی تا متوسط 

برای توضیح بیشتر فایل را مطالعه کنید.


+8500
+98594

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.