*(34852) پروژه stm32

تا الان برای این درخواست 3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


سلام مهندس  مهندس ی پروژه stm32 دارم ک خیلی تایمم محدوده  حقیقتش ۲۰ اردیبهشت باید پایان نامه رو تحویل میدادم  سخت افزارش آمادست

فقط مونده برنامه نویسیش

شما میتونید برام انجامش بدین؟  پروژه بنده کنترل نور،دما،رطوبتو تشخیص نشتی گازه

سه تا برد جدا از همه که از طریق بلوتوث به هم کانکت میشن

برد مرکزی که تمام سنسور ها روی این برد نصبه،مقدار سنسور ها رو میگیره و بعد از پردازش به عملگرها یا همون برد های دیگه دستوراتی رو ارسال میکنه.روی این برد یک oled و سه تا گلید هم داریم تا وضعیت رو مانیتور کنیم و بتونیم تنظیمات رو انجام بدیم

برد دوم مربوط میشه به روشن و خاموش کردن یک شعله،قطع و وصل گاز،تهویه،فن خنک کننده(مثلا به عنوان کولر)و روشن و خاموش کردن ماژول بخار سرد

برد سوم یک دیمره که برای کنترل نور محیط ازش استفاده میشه

علاوه بر این یک ماژول sim800 هم روی برد مرکزی هست که بشه از طریق وب وضعیت رو مانیتور کرد و تنظیمات رو انجام داد

3139*


+8500
+137840

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.