پروژه ایتبس(35290)+

تا الان برای این درخواست 4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


سلام و عرض ادب. من یک پروژه برای درس طراحی لرزه ای داشتم(رشته عمران). صورت پروژه : تحلیل استاتیکی معادل، طیفی و تاریخچه زمانی یک ساختمان و مقایسه نتایج آنها( فرقی نمیکند فولادی یا بتنی باشد) - نیازی به طراحی نیست فقط تحلیل مورد نیاز هست- گزارش پروژه بصورت کامل و اسکرین شات از تمامی مراحل انجام پروژه به همراه تمامی فایلها- تحلیل در نرم افزار etabs ورژن جدید انجام گیرد سه تحلیل در سه فایل جداگانه etabs انجام بشه

ساختمان مورد بررسی سه بعدی باشه و  تحلیل تاریخچه زمانی خطی باشه و برای تحلیل تاریخچه زمانی خطی حداقل از سه زوج شتاب نگاشت استفاده بشه

ساختمان مورد بررسی سه بعدی باشه و  تحلیل تاریخچه زمانی خطی باشه و برای تحلیل تاریخچه زمانی خطی حداقل از سه زوج شتاب نگاشت استفاده بشه برای انجام تحلیل ها از استاندارد ۲۸۰۰ ویرایش چهارم استفاده شود تعداد طبقات ساختمان به دلخواه هست

+++


+8500
+112182

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.