شبیه سازی با متلب (38094))//

تا الان برای این درخواست   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


#پروژه_جدید 

#کد_پروژه: 38094

موضوع: پروژه شبیه سازی با متلب //

شما پروژه متلب برای رشته مهندسی برق ارشد.. گرایش مخابرات من پیام استادمون رو میفرستم

 دانشجویان گرامی با سلام لطف به بخش  satellite toolbox در matlab مراجعه فرمایید و مثالهای مربوطه را بررسی  کنید . مبنای تکالیف کامپیوتری شما همین مثالهاست

: دوستان عزیز به بخش End-to-End Simulation از Satellite Communications Toolboxمراجعه کنید و 2تا از 8 مثال را انتخاب کرده و مستقیما با من برای تایید پیام بفرستید. مدل اصلی پروژه شما یکی از اینها با قدری تغییر خواهد بود. اجرای پروژه با m-file نمره بیشتری دارد

: سعی کنید گزارشی که می نویسید کامل و جامع  باشد به طور مثال:  گزارش باید در صفحه اول  اطلاعات دانشجو به همراه عنوان پروژه باشد و در ادامه باید ابتدا چکیده گزارش سپس  مقدمه و معرفی گزارش و سپس مراحل انجام کار و تمامی نمودارها  با عنوان و شماره گذاری شده  و در نهایت نتیجهگیری  گزارش  را بنویسید؛

 تا شنبه صبح وقت داریم🥲


+8500
+112512

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.