پروژه یادگیری ماشین (4703)

تا الان برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


میخواستم سفارش یک پروژه ماشین لرنینگ و توصیه گر بدم.   مجموعه دیتاست افراد جویای کار و آگهی های شغلی داریم.در بین افراد جویای کار آیتم مهارت های برنامه نویسی ، درآمد ، سابقه کاری وجود دارد.

در دیتاهای آگهی شغلی متن توضیح شغل و مهارت های لازم ، حدود سابقه کار و حقوق داریم.بعد از آماده سازی و پیش پردازش داده ها ، با کمک کتابخانه spacy متن های موجود در دیتا ها را متن کاوی کنیم.برای ایجاد سیستم توصیه گر می بایست در بین دیتاهای کارفرما و جویای کار مهارت های مشابه شناسایی شوند و با عدد 1 نمایش داده شود در دیتاست.با کمک این عمل سیستم توصیه گر مبتنی بر محتوا و تجربه کار را پیاده میکنیم.در انتها از خروجی شکل گرفته با کمک 2 روش کسینوسی و پیرسون مشابهت های بین این دو دیتا های به دست آمده را محاسبه می کنیم و خروجی شامل بالاترین شباهت به رزومه افراد را لیست میکنیم.در انتها با کمک معیار های F1 دقت خروجی را اندازه میگیریم. از مجموعه داده های خروجی با کمک یادگیری ماشین با استفاده از رندم فارست و رگرسیون خطی به آموزش داده های تست و تمرین می پردازیم و یک خروجی از دقت و صحت سیستم می گیریم.  


+8500
+114988

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.