اتصال سایت php به درگاه پرداخت زرین پال

برای این درخواست 7   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


ما یه وب سایت داریم که توی هاست دانلود فعال هست.دیتابیس نداریم.

کاربر عضو نداریم و امکانات سایت در دسترس همه هست.

هاست دانلود ما php و مابقی چیزهاش فعال هست.

کد مرچنت درگاه رو داریم.برای جذب حمایت مالی برای سایت،میخوایم یه قسمت به سایت اضافه بشه.چندتا دکمه پرداخت داشته باشیم.مثلا 10و20و30و40و50 هزارتومن برای پروگرس بار اگه بشه به صورت درصدی نشون بده(مثلا ما در بک اند مشخص کنیم فرضا 100هزا ر تومن هدف حمایت ها هست و با توجه به مبلغ دونیت ها،درصد رو نشون بده) و عکسی که به نام images.png ضمیمه کردیم هم اگه اعمال بشه خیلی خوب میشه

ریسپانسیو هم باشه اگه لازم هست فایل قالب سایت براتون ارسال میشه تا از المان های اون استفاده کنین

در صفحه پرداخت از کاربر فقط نام را بخواهد و مواردی مثل موبایل و... دلخواه باشد بعد از پرداخت پیام موفقیت و تشکر نمایش داده شود

اگه کاربری 2 بار یا بیشتر در یک ماه با یک نام پرداخت کرد.مبالغ با هم جمع بشن و در لیست نمایش داده بشن

امکان استفاده از دیتابیس یه هاست دیگه وجود داره.


+8500
+118281

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.