طراحی یک بسته بندی (توضیحات کامل نوشته شده و نمونه درخواستی اضافه شده)

تا الان برای این درخواست 17   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


سلام و درود، من نیاز به طرح گرافیکی یک بسته بندی دارم نمونه بسته بندی رو اتچ میکنم همینطور فایل و ابعاد لطفا قبل از ارسال پیشنهاد ببینید. توجه داشته باشید که بسته بندی سبک بسته بندی قهوه است ولی من فقط نیاز به طرح جلو و پشت بسته دارم درواقع دو مستطیل به ابعاد 26×14.5 سانتیمتر.محصول پسته است و تکست و عکس های موردنظر دراختیار طراح قرار خواهد گرفت. لطفا لطفا لطفا دوستانی که نمونه کار اثبات شده دارن پیام بدن و حتما نمونه کارهای قبلیشون رو بفرستن. با احترام، پیام دوستانی که نمونه کار نداشته باشن پاسخ داده نخواهد شد سپاس


+8500
+118280

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.