ساخت انیمیشن سه بعدی

تا الان برای این درخواست 8   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


ساختن یک انیمیشن سه بعدی با موضوع کلی ویدیو شماره یک اما با کیفیت ویدیو شماره دو ( اون قسمتهایی که شیشه های بارون خورده رو نشون میده مهمتره البته فرنیچر هم میبایست نشون داده بشه نه با این دقت )
این صورت کلی درخواست هست ، جزئیات مثل پلان  و اندازه ها و ... بعدا مشخص میشه
چند تا عکس هم از نمونه های واقعی میگذارم.
توجه کنید مدنظر ما اتاقهای شیشه ای هستن نه خانه ها، بعبارت دیگه خانه ها فقط قسمت بیرونی شون که از زاویه انیمیشن دیده میشن نیاز هست
لطفا لطفا لطفا لطفا در صورتی که نمونه کار در حد انیمیشن دو دارید پیشنهاد بدید. ( نمونه کار خودتون )  پیشنهادهایی که نمونه کار نداده باشن بررسی نمیشن.
 این ویدیو ها ظاهرا با نرم افزار Blender ساخته شدن.


+8500
+122986

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.