افزودن یادگیری تقویتی عمیق به شبکه ترانسفورمرها

تا الان برای این درخواست 13   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


با سلام

درخواست افزودن یادگیری تقویتی عمیق با تنسورفلو به کد زیر را که در حوزه بازارهای مالی است را دارم.(لینک کد اصلی)

https://towardsdatascience.com/stock-predictions-with-state-of-the-art-transformer-and-time-embeddings-3a4485237de6

بهتراست (ضروری نیست) پیاده سازی الگوریتم یادگیری تقویتی عمیق براساس مقاله گوگل برین و فیسبوک، که یادگیری تقویتی عمیق را بر روی ترانسفورمرها نسل جدیدتر پیاده سازی کرده است باشد. در ذیل لینک مقاله امده است:

https://arxiv.org/abs/2106.01345

لینک پیاده سازی این مقاله برای پایتورچ:

https://github.com/kzl/decision-transformer

توجه فرمایید این مقاله بر روی پردازش متن صورت گرفته است( فقط جهت استفاده از ایده کار) اما کد اصلی و درخواست اینجانب برای پیش بینی بازارهای مالی است.


+8500
+122985

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.