التیوم (45302))/

برای این درخواست 9   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 320,000 تومان

شرح پروژه:


#کد_پروژه: 45302

موضوع: پروژه التیوم/

مجری این پروژه رو که ۶۰ جفت تا ورودی داره و ۲ خروجی رو طراحی کردن و فقط یک ورودی رو گذاشتند و اینجا همون پروژه رو روی التیوم آوردن که اینجا هم فقط یک ورودی رو گذاشتن و روی ۲ برد طراحی کردن  و اینجا همون پروژه رو روی التیوم آوردن که اینجا هم فقط یک ورودی رو گذاشتن و روی ۲ برد طراحی کردن ما میخواهیم آلتیوم همین پروژه با پیاده سازی تمام ورودی ها همه ۶۰ جفت ورودی و روی یک برد پیاده بشه نه ۲ برد این طوری ۶۰ تا برد باید برای ۶۰ جفت ورودی چاپ بشه پس کامل پروژه با پیاده سازی تمام ۶۰ جفت ورودی روی یک برد طراحی بشه در برنامه التیوم


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

مهندس تاج بخش

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

320,000 تومان

امتیاز 9.90 (ممتاز)ممتاز از 108 رای
پروژه موفق : 153
رتبه: 164
ده ساعت پیش

farshidsh69

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

2,500,000 تومان

امتیاز 9.59 (ممتاز)ممتاز از 53 رای
پروژه موفق : 88
رتبه: 251
یک ماه پیش
+8500
+128669

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.