ساخت ربات تحت وب پست گذاری در اینستاگرام ، تلگرام و توییتر

برای این درخواست 4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


با سلام

این پروژه تحت وب و با استفاده از api یک سری قیمت رو دریافت و در شکل های مختلف هر پلتفرم در شبکه های عنوان شده پست میکند به طور مثال قیمت ماشین در ساعت ۱۲ هر روز در اینستاگرام به صورت عکس ، در توییتر و تلگرام به صورت متن پست میشود

یا در ساعت ۳ قیمت مرغ و گوشت و تخم مرغ و .. به صورت استوری در اینستاگرام و متنی در توییتر و تلگرام چاپ بشه

به صورت کلی یک ربات هست که از api متن یا قیمت میگیره و چاپ میکنه روی عکس یا همون متن رو مستقیم پست میکنه در ساعت هایی که من بهش میدم به صورت پست یا استوری 

یه ادیتور لازم داره که بشه جای چاپ متن رو تغییر داد روی عکس که بهش میدم

ولی api ثابته و یک نوع هست


+8500
+132950

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.