بزرگ‌رايانه يا رايانه بزرگ (Mainframe computer )

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

1- موضوع پروژه : کامپيوترهاي بزرگ ( Main Frame ) 2- رشته و گرايش : IT اينترنت و شبکه هاي گسترده 3- مقطع تحصيلي : کارشناسي 4- توضيحات كامل در راستاي انجام پروژه : پروژه به فرمت پاور پوينت باشه البته اگه امکانش هست با تصاوير مربوطه از اولين Main Frame تا جديدترين مدل هاش – اسلايد هاي پاور پوينت گرافيکي باشه – صفحه اي که جاي اسامي ارائه کنندگاه هست با اسم استاد خالي باشه براي پر کردن – يک نسخه به صورت فايل (.docx) هم مورد نيازم هم هست . پاور پوينت بالاي 30 صفحه بشه. 10 صفحه هم به صورت مختصر در مورد Open Suse ميخواستم


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Rash-887

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 8.03 (بسیار خوب) از 86 رای
پروژه موفق : 90
رتبه: 153
سه سال پیش
+8500
+45498

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.