پروژه گراف طراحی با سی شارپ

تا الان برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط مجریان (فریلنسرها) سایت ارسال شده است.
اگر شما هم قادر به انجام این پروژه هستید عضو شوید و پیشنهاد دهید.


شرح پروژه:

یک پروژه گراف دارم که باید با سی شارپ طراحی بشه کامل و دقیق و بازای هر ورودی خروجی درستی داشته باشه. ضمنا نیاز به توضیحات پروژه بصورت صدای ضبط شده دارم.

فایل پیوست شده مراحل پیاده سازی پروژه و توضیحات پروژه رو نشون میدهد. این گراف طبق توضیحات فایل پیوستی حتما با لیست پیوندی ایجاد بشه.

گراف جهت داره و پیدا کردن همه دور ها حتی طوقه ها ، پیدا کردن مسیرهای بین دو گره، پیدا کردن درجه گره در گراف جهت دار، مرتب سازی ، اهمیت داره.

پروژه باید کامل و بدون هیچ عیبی باشه همرا با توضیحات بصورت voice


+8500
+14461

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.