ترجمه‌ي و يا توليد متن اصلي يك فيلم آموزش برنامه نويسي

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

بسم الله الرحمن الرحيم يك فيلم آموزشي در لينك زير موجود است كه مي‌ خواهيم ترجمه بشه http://channel9.msdn.com/Shows/10-4/10-4-Episode-38-Whats-New-with-WCF4-Simplified-Config اين كار به عنوان نمونه است و كارهاي مشابه وجود دارد. اگر دوستاني كه بيشنهاد مي‌دهند نمونه كار ارائه دهند يا همين فيلم و يا قسمتي از اين فيلم را ترجمه و متن انگليسي و فارسي را ارائه دهند بسيار مناسب است. ان شاءالله از چند نفر از دوستاني كه ترجمه و يا متن انگليسي مناسبي ارائه دهند براي كارهاي بعدي استفاده خواهد شد. در ضمن اگر فردي فقط متن انگليسي را مي‌تواند تهيه كند و ترجمه هم نكند پيشنهاد دهد. با تشكر


قابل تحویل:

+8500
+50617

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.