اپلیکیشن اندوروید

تا الان برای این درخواست   10   پیشنهاد توسط مجریان ( فریلنسرها ) سایت ارسال شده است.
اگر شما هم قادر به انجام این پروژه هستید عضو شوید و پیشنهاد دهید.


شرح پروژه:

سلام

اپلیکشن اندروید دقیقا مثل ضمیمه هم در ظاهر هم در امکانات میخواستم

نکته

،اپلیکیشن در حالت افلاین قابل استفاده هست و امکان اپدیت اطلاعات خواهد بود

دو حالت میتونه باشه

1- متصل به دیتابیس و پنل مدیریت تحت وب برای ارسال اطلاعات ، مشکلی نداره  از وردپرس یا جوملا استفاده بشه (اپلیکیشن موقع اجرا دیتابیس رو چک میکنه و اپدیت رو دانلود میکنه تا در حالت افلاین قابل استفاده باشه)

2-کل اطلاعات در فایل APK ذخیره میشه و برای اپدیت جدید ،  SQL فایل APK اپدیت میشه و مجدد خروجی گرفته میشه و  نسخه جدید در  اپلیکیشن بازار قرار میگیره و کاربر از این طریق اپدیت میکنه

درگاه بانکی و پرداختی اینترنتی نیاز نیست فقط سفارش ها از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشه

لطفا هزینه پیشنهادی برای هر دو حالت اعلام کنید ممنون


+8500
+16358

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.