سئوی حرفه ای سایت وردپرس و بالا آوردن سایت بر روی چند کلید واژه

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام و وقت بخیر

من سایتی دارم که با عنوان انجام پروژه های برنامه نویسی ، پروژه دانشجویی،پروژه متلب و  ...در رشته های مختلف در حال کار هست

سایت با وردپرس نوشته شده و در حال حاضر از سئوی خوبی در گوگل برخوردار نیست

میخوام یک سئوکار حرفه ای در حداقل زمان ممکن سایت رو بر روی چند کلیدواژه همچون "پروژه متلب" ، "انجام پروژه های متلب" ، "پروژه داده کاوی" ، "پروژه دانشجویی" ، "پروژه برق و قدرت" ، "پروژه هوش مصنوعی"   در گوگل بالا بیاورد و در صفحه اول جز 5 لینک اول گوگل، سایت من باشد

به همین خاطر دوستانی که حرفه ای هستند و تجربه کافی در این زمینه دارند پیام بدهند.درضمن من کار رو صددرصد میخوام و به درصدی از اون قانع نیستم.

زمان و هزینه مناسب و مجری با رزومه خوب اولویت من برای انتخاب است

تشکر


+8500
+20693

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.