کمک به انجام مقاله مروري - تحليلي در زمينه پرورش منـتـور كارآفريني

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

انجام اين سفارش نياز به مهارت بالاي ترجمه متون تخصص و زمينه مطالعه قبلي در حوزه مديريت، كارآفريني و توانمندسازي منابع انساني دارد؛ لذا به منظور وصول به بهترين نتيجه و كاهش اتلاف منابع، فقط دوستاني كه در اين حوزه ها تجربه قوي و علاقه قبلي دارند اعلام آمادگي فرمايند.

خواسته :
جستجوي وب، پايگاههاي علمي و مقالات دانشگاهي  انگليسي مرتبط (ترجيحا به روز و حداكثر تا 5 سال گذشته ) براي گردآوري و سازماندهي حداقل 10 مدل  رايج در حوزه پرورش/ توانمندسازي منتورها و مربيان كسب و كار با درج رفرنس به شيوه APA در يك مقاله با جمع بندي و نتيجه گيري.(مشابه يك مقاله مروري- مرور متون با تحليل )

چگونگي:
-مدلها بايد با شكل  به صورت مشروح (حداقل 10 خط توضيح - زمينه شكل گيري، حوزه كاربرد، مستندات قابل ارجاع از سوابق اجرا يا بازخوردهاي مجريان و هر سند و اطلاع ديگري كه جنبه تجربي/علمي و عملي آن را توضيح داده، تقويت يا رد كند)باشد. در پايان  مقاله، مولفه هاي كليه مدل ها در يك جدول مقايسه اي ارائه و با هم مقايسه  و تحليل شود.
-روشهاي تربيت/ آموزش و پرورش منتور ها معرفي و تبيين شود.

-مقايسه اي كامل بين منتورينگ/كوچينگ/مشاوره/معلمي گردد. با توضيح كامل مقايسه ها در حداقل 3 صفحه.
- در يك بررسي تفضيلي مشخص شود كه منتور كارآفريني چيست؟ يك منتور كارآفريني  داراي چه ويژگيها و قابليتهاي شخصي/بين فردي/ارتباطي/مهارتي است.- آيا منتور كارآفريني با منتور كارآفرين از هم متفاوتند يا داراي نقاط مشتركي هستند؟‌همچنين وجوه اشتراك و افتراق منتور كارآفريني با ساير منتورها  توضيح داده شود.

توضيحات تكميلي موثر در تبيين مفهوم "منتوركارآفريني" با رويكرد "طراحي مدل پرورش منتور كارآفريني " داراي پاداش مضاعف خواهد بود.

-نتيجه تحويلي بايد در قالب يك مقاله منسجم و دقيق 20تا30 صفحه اي استاندارد تحويل شود. فقط كار بي عيب و نقص، دقيق ، با كيفيت ، منظم و به موقع قابل قبول است.
-كليه مطالب با رفرنس دهي دقيق APA باشد.
- پس از اعمال نقطه نظرات كارفرما؛ اخذ پذيرش در يك نشريه معتبر علمي پژوهشي داخلي،  شامل پرداخت جداگانه اي خواهد بود.
خاطر نشان ميشود اين يك مقاله مروري تحليلي از مقالات جديد در اين حوزه براي يك تكليف آموزشي دانشگاهي است.


+8500
+22277

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.