اپلیکیشن اندروید بانک اطلاعات مشاغل به همراه موقعیت یاب GPS جهت نمایش مشاغل مورد نظر نزدیک با شما

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

در اپلیکیشن اندروید بانک اطلاعات مشاغل شما شغلی رو که نیاز دارید ( مثلا مکانیکی، یا عکاسی یا ... ) در برنامه انتخاب می کنید، سپس نرم افزار بر اساس اطلاعات ثبت شده، توسط موقعیت یاب GPS نزدیک ترین شغل در محدوده مورد نظر شما رو بر روی نقشه به شما نشون میده و اطلاعاتی از جمله آدرس، تلفن،... رو نیز نشون میده.

روش دیگر جستجو اینه که شما فیلترهایی رو به برنامه می دید تا اون برای شما در بانک اطلاعاتی جستجو کنه. مثلا میخواهید بدونید که چه مشاغلی در محدوده شما وجود داره و ...

با تشکر / اسماعیلی


+8500
+24538

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.