ویرایش چند صفحه از پایان نامه

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام و ارادت خدمت دوستان عزیز . حدود 28 صفحه متن هستش که باید ویرایش بشه . فرمول ها ، اندازه های حاشیه ها ، شکل ها ، ویرگول و .. باید کامل رعایت بشه . ( از اول تا  انتهای صفحه 42 ، اول الگوریتم ژنتیک انجام شده ) از صفحه 43 به بعد انجام باید بشه . 

قیمت نجومی ندین چون کار ساده ست . خودم 43 صفحه از 71 صفحشو انجام دادم به دلیل کارهای دیگه وقت نمیکنم . مدت زمان تا امشب و یا فردا صبح اول وقت میخوام . 

قیمت برای این کار10/000 تومان در نظر گرفتم.کسی بالاتر بیخودی پیشنهاد نده. نه وقت منو بگیرین نه خودتونو ..مجری با هزینه پایین و رزومه خوب تایید میشه . ممنون از مجری های عزیز .


+8500
+23112

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.