ترجمه کتاب حوزه کسب و کار

تا الان برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

شرح کار:

ترجمه کتاب در حوزه‌های کسب‌وکار

شرایط: صرفا تحصیلات در حوزه مترجمی و یا آموزش زبان کافی نیست: مترجم باید تسلط کامل به واژه‌های مرتبط با کسب‌وکار، مدیریت، مدیریت بازرگانی و استارتاپ داشته باشد.

ترجمه تحت‌الفظی قابل قبول نمی‌باشد

به هیچ عنوان از مترجمی که از ابزارهایی مانند گوگل ترنسلیت استفاده می‌کند کار قبول نمی‌شود

سلیس‌بودن متن و تسلط به درست‌نویسی و تا حدودی ویرایش لازم است

در همه چاپ‌ها کتاب به نام مترجم به چاپ خواهد رسید.

تحقیق و پژوهش از طریق کانال‌های مختلف (اینترنت و ...) دربارۀ اشخاص، شرکت‌ها، کلیدواژه‌ها و... ضروریست و اگر جهت درک مخاطب نیاز به پاورقی باشد، مترجم ملزم به این کار است

با توجه به اینکه کتاب با تیراژ بالا به چاپ خواهد رسید و در سراسر کتابفروشی‌های معتبر کشور ارائه خواد شد، مسئولیت مترجم نیز همراه برند انتشارات، پیوسته مد نظر مخاطب خواهد بود: پس برای برند نام مترجم هم که شده، نیاز به ترجمه صحیح، سلیس و قابل فهم در اولویت قرار دارد.

لطفا رزمه ارسال و منتظر پاسخ ما باشید.

اولویت با مترجمانی خواهد بود که تحصیلاتشان مرتبط با حوزه‌های کسب‌وکار است.

در مورد مبلغ و قرارداد به توافق خواهیم رسید.


+8500
+25683

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.