کمک علمی برای پایان نامه

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام خدمت مهندسین عزیز بنده یه مقاله بیس دارم که از  روش فازی برای تابع هزینه اسفاده کرده ..... حالا من 5 تا مقاله هم بصورت فایل فشرده شده هم ضمیمه درخواست کردم که میخوام از یکی از اون مقاله ها از روش فازیشون کمک گرفته بشه  اگر مقاله های من مناسب نبودن زحمت گشتن و پیدا کردن یک مقاله که بشه ازش استفاده کرد با شما دوست عزیز این کار نیازمند اینه که دوستان در زمینه فازی کار کرده باشن و برای تابع هزینه مقاله خودم استفاده بشه تعداد رولها از دو به 5 رول افزایش پیدا کنه در واقع شبیه سازی من با روش فازی متفاوت تری از مقاله یا قوی تر یا گسترده تربا توجه به اون مقالاتی که فرستادم باشه  و همون پاسخ مقاله بیس در پایان بدست بیاد ... مقاله یکبار شبیه سازی شده و بهینه سازی هم شده در صورت همکاری برای شبیه سازی فالیهای شبیه سازی هم خدمتتون ارسال میشه لطفا مقالات رو بررسی کنید با تشکر از شما...


+8500
+25743

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.