رفع اشکال و تکمیل وبسایت فعلی + ایجاد اپ هیبرید برای آن

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام به دوستان

نیاز به رفع اشکالات و تکمیل وبسایتی هست که با لاراول کار شده
مشکلات سایت:
تعدادی از لینکها کار نمیکند، اشکالاتی جزیی در نحوه نمایش بعضی صفحات وجود دارد،قابلیت های قسمت هایی از سایت هم تکمیل میگردد.

همچنین ایجاد اپ وبسایت برای اندروید و ios (ری اکتیو نیتیو یا فلاتر)شامل:
1- Mob app mock up design فقط یک طراحی ساده نیاز است (مثلا در paint)
2- طراحی واقعی mob app digital design
3- Hybrid app coding, testing, bug solving; to placing live in the App store & Android


امکانات سایت: ایجاد پروفایل های کاربری، پیغام دهی و ارتباطات بین اعضا، امکان ثبت نام در ایونت های خود سایت، سیستم اطلاع رسانی برای کاربرNotification(نیاز به تکمیل دارد)، امکان ایجاد بلاگ و صفحه شخصی در سایت، صفحات نیازمندی های اعضا، امکان پروموشن و تبلیغات در سایت، پکیج بندی نوع عضویت، پارتنر و اسپانسرز، شیرزshares(نیاز به تکمیل دارد)، صفحات ثابت...

آدرس تست وبسایت فعلی https://www.staging.londonentrepreneursnetwork.com/

لطفا جهت بررسی کاملتر به عنوان کاربر تستی در وبسایت مذکور ثبت نام کنید و ویژگیها را بررسی کنید، سپس زمانبندی و هزینه تان را اعلام کنید. 

مهارتهای مورد نیاز:

Laravel,PHP,AngularJS,React Native یا Flutter


+8500
+37361

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.