تحلیل اثر غیرخطی در موتور سوخت جامد موشک

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام، بنده یک پایان نامه آمریکایی دارمکه معادلات غیرخطی احتراق درموتور سوخت جامد رو با معادلات پیوستگی و انرژی بدست آورده و سپس با روش گالرکین معادلات pde رو به ode تبدیل کرده و سپس با روش method of averaging معادلات غیرخطی رو خطی کرده و نمودارهای این معادلات را کشیده و با جواب دقیق مقایسه کرده،  کدهای فرترن مربوط به حل این معادلات رو نیز نوشته. حالا من میخوام معادلات بدست آمده باگلرکین با روش moa حل بشه(به همراه توضیحات روش moa و روند حل) و با میپل کدنویسی و حل شود و نمودارهای بدست آمده باآن با روش دقیق مقایسه شود، (حل معادله 25 پایان نامه مرجع و معادله مربوط به اغتشاش فشار و بدست آوردن نمودارهای مربوطه نیز درصورت نیاز صورت گیرد) 

این پایان نامه ها ضمیمه شده


+8500
+32275

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.