ارائه نرم افزار تعمیرات و نگهداری، انبارداری و کنترل موجودی لوازم یدکی به کمک برنامه نویسی کامپیوتری

برای این درخواست   7   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

در این پژوهش ابتدا با استفاده از برنامه نویسی کامپیوتری زمان خرابی ماشین آلات محاسبه خواهد شد. سپس با در نظر گرفتن سیستم کنترل موجودی و زمان خرابی ماشین آلات، زمان سفارش قطعات یدکی پیش از خرابی محاسبه خواهد شد. با این رویکرد از بوجود آمدن کمبود در قطعات یدکی و در نتیجه خواب دستگاه جلوگیری خواهد شد. همچنین میزان ذخیره اطمینان برای قطعات یدکی با توجه به پیش بینی ها محاسبه خواهد شد. در نهایت برای یکپارچه کردن سیستم انبارداری و کنترل موجودی قطعات یدکی پکیج نرم افزاری جهت متمرکز نمودن سیستم پیش بینی خرابی ها توسط برنامه نویسی و سفارش دهی ( زمان و میزان سفارش) ارائه خواهد شد.


+8500
+30429

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.