تبادل دیتا بین اردوینو و اندروید

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

ارتباط دو طرفه بیننرم افزار اندروید و سخت افزار اردوینو (میکرو کنترلر)از طریق بلوتوث

در این ارتباط یک سری دیتا به صورت بایتی(هگز) بین اردوینو و اندروید تبادل خواهد شد.

این بسته دیتا که بین 10 تا 50 بایت متغییر  می باشد شامل عدد و کاراکتر می باشد که این اعداد و کاراکتر ها باید در صفحات مختلف نمایش داده شوند که این صفحات ساده بوده و ساختار گرافیکی چندانی ندارد . هر بسته دیتا از قبل مشخص می باشد که در کدام صفحه باید نمایش داده شود و و دیتا ی ارسالی از نرم افزار نیز شامل دیتای از پیش تععین شده و بعضی اعداد و کاراکتر ها که توسط کاربر باید وارد شود می باشد

از بین صفحات یک صفحه به صورت داینامیک(پویا) و بقیه صفحات به صورت ساده(استاتیک) می باشد . در صفحه داینامیک اطلاعات به صورت لحظه ای بین اردوینو و نرم افزار تبادل می گردد

بایت های ارسالی بین سخت افزار و نرم افزار باید به صورت هگز باشد


+8500
+30428

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.