پروژه انسیس

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام و وقت بخیر

یه پروژه کار با نرم افزار انسیس دارم

که تحلیل استاتیک، هارمونیک و apdl رو شامل بشه یا بتونن پیزو الکتریک از مکانیکی به الکتریکی رو مدل کنن

 مدل سازی پیزو از مکانیکال به الکتریکال هست

پروژه راجع به شبیه سازی دو مدل ژنراتور پیزوالکتریک صفحه ای و تیر کنسولی هستش. برای انجام هر دو مدل، با توجه به بارگذاری، باید اول تحلیل هارمونیک و سپس با apdl تحلیل الکتریکی بشند. از طریق تحلیل هارمونیک فرکانس ارتعاش محاسبه و در apdl این فرکانس، input تحلیل برای محاسبه جریان تولیدی خواهد بود. ابعاد پیزو و مشخصات ماده معلومه و فقط به علت محدودیت زمانی نیاز به کمک برای انجام این پروژه دارم.

ببینید من در واقع می خوام کار دو تا مقاله رو مدل کنم

که مبدل پیزو (از مکانیکی به الکترونیکی) دارند

غیر از این مقاله(Application of Ansis)، پیزوی بقیه مقاله ها رو میخوام اگه ممکنه مدل کنید. این مقاله رو به عنوان نمونه فرستادم که البته از الکتریکی به مکانیکیه (من برعکسش رو میخوام).

ممنون میشم اگر کمکم کنید

رو اسم هر فایل نوشتم چی رو میخوام مدل بشه

دوستانی ک میتونن لطفا پیشنهاد قیمت بدن


+8500
+30429

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.