روش اپسیلون محدودیت + حل مدل دو هدفه با گمز

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

من یک مقاله بیس دارم که ی مدل 2 هدفه داره که به صورت تک هدفه باید توی لینگو کد بشه.

روش حل مورد نیاز اپسیلون محدودیت هست یعنی مدل باید به صورت قطعی و با استفاده از این روش حل بشه.

یعنی هدف MAX با محدودیت ها و هدف MIN هم با محدودیت ها به صورت جدا.

نکته 1 : من این مدل خودم نوشتم ولی وقتی ران میشه جواب آنباند میده حالا مجری محترمی که شما هستید میتونید ارور کد منو بگیرید و با دیتاهام مدل ران کنید تا جواب بده , و هم میتونید خودتون از اول کد نویسی کنید ( تشخیص این مورد با شماست).

نکته 2 : مدل باید با روش اپسیلون محدودیت حل بشه و باید برای هر کدام از تابع هدف ها در لینگو و مدل کد شده مقدار MAX یا MIN دیگر برای تابع هدف مورد نظر پاسخ درست دهد و ران شود ( به عنوان مثال برای تابع هدف اول که MAX می باشد باید حالت MIN همین تابع نیز پاسخ درست دهد و برای تابع MIN هم به همین صورت باید حالت MAX تابع به درستی جواب دهد).

نکته 3 : در خصوص مدل سازی با توجه به اینکه مدل همان مدل مقاله هست نیازی به تغییرات خاصی نیست مگر در حالتی که متوجه شوید مدل اشتباه هست و باید مدل سازی انجام بدید، همچنین با توجه به شکل توابع هدف مدل سازی امکان دارد برای توابع هدف نیاز باشد.

نکته 4: گزارش حل روش اپسیلون محدودیت - مدلسازی ها و جزییاتش همگی در فایل word و به همراه تحلیل وتوضیحات مربوطه که چگونگی حل و مراحل حل توضیح بده هم باید باشه.

به پیوست مقاله بیس - فایل مدل ها به صورت جدا جدا در لینگو و دیتاهارو ارسال میکنم.

با تشکر.


+8500
+33551

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.