تشخیص فعالیت انسان با استفاده از الگوریتم ژنتیک و زبان پایتون

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

من دو نمونه الگوریتم knn و lda دارم و یک دیتاست. روش کار به این صورت هستش که الگوریتم های ذکر شده با استفاده از دیتاستی که در اختیار دارن 6 تا از حرکات انسان رو تشخیص میدن و خروجی هرکدوم یک ماتریس هستش که قطر اصلی ماتریس برام مهمه که باید تقریبا بالای  400 باشه. 

حالا میخوام با استفاده از الگوریتم ژنتیک هم دقیقا همون کار رو انجام بدم. در اصل بهینه سازی تشخیص حرکات انسان با استفاده از الگوریتم ژنتیک. 

من کدهای سمپل knn  و lda به همراه شکل خروجی هاشون  و مقاله بیس رو براتون در پیوست در قالب فایل زیپ ارسال میکنم. ولی حجم دیتاست 50 مگ هستش که از لینک زیر میتونید دانلودش کنید.

http://s9.picofile.com/d/8357635084/863f1603-9980-44fc-8643-1bb6c71ff394/Dataset.rar

ممنون میشم سریع خبرشو بهم بدید.


+8500
+32286

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.