امروز 4 خرداد 1403

پارس‌کُدرز

اولین بازار کار آنلاین ایران

پارس‌کُدرز (ParsCoders) از حدود دو دهه پیش یعنی از سال 1386، پیشگام در ارائه روش بهتری برای انجام کارها، ضمن کمک به انعطاف بیشتر صاحبان کسب‌و‌کار، و دستیابی متخصصین به فرصت های کاری بیشتر، به عنوان اولین وبسایت برون سپاری و فریلنسری ایرانی آغاز به کار کرده است.

ماموریت پارس‌کدرز برای ایجاد فرصت های اقتصادی و داشتن زندگی بهتر برای تمام مردم، پارس‌کدرز را به بازار کار فارسی زبان تبدیل کرده است که هر روزه کسب‌وکارهای مختلف با هر اندازه و متخصصین (فریلنسرها) از سراسر دنیا را برای انجام کار گرد‌هم آورده است.

پارس‌کدرز به شما قدرت فعالیت بیشتر خواهد داد،

امکانات پارس‌کدرز با ایجاد محیطی امن برای فریلنسرها و کارفرمایان، ارتباطات بین مجریان و کارفرما (خریداران) را بهبود می‌بخشد.

اگر شما نیاز دارید تا کاری یا پروژه‌ای را به انجام برسانید می توانید در کوتاه‌ترین زمان درخواستتان را به صورت خصوصی یا عمومی ثبت ‌کنید تا توسط مجریان (کسی که توانایی و تخصص انجام آن کار را دارید) انجام شود.

اگر تخصص یا استعدادی برای انجام کار دارید و به پارس‌کدرز آمده اید تا کسب درآمد کنید، بدانید که روزانه صدها پروژه در دسته مهارت های مختلف منتشر می گردد که قطعا می توانید پروژه مناسب خود را بیابید.

روش کار چگونه است؟

کارفرمایان (خریداران) درخواست پروژه‌ را در پارس‌کدرز ثبت می‌کنند و پس از تایید درخواست توسط پارس‌کدرز، مجریان (فریلنسرها یا آزادکاران) می‌توانند برای خریدار پیشنهاد قیمت کار ارسال کنند. منظور از پروژه هر کاری است که می‌توان در بستر اینترنت انجام داد. خریدار می‌تواند با بررسی رزومه مجری در پارس‌کدرز، مجری مورد نظر را انتخاب کند. کلیه‌ی مراحل تایید پروژه، داوری و ... رایگان است. پارس‌کدرز تنها درصدی از پروژه‌هایی که با موفقیت به پایان رسیده است را از دستمزد مجری دریافت می‌کند.

پارس‌کُدرز یک بازار کار آنلاین است که افراد از سراسر دنیا می توانند در آن فعالیت کنند.

تیم پارس‌کُدرز همواره برای رسیدن به ماموریت خود که دسترسی همگان به بازار کار و ایجاد فرصت‌های اقتصادی برای زندگی بهتر است در تلاش خواهد بود و در این راستا به کاربران خود -کارفرمایان، صاحبان کسب و کار و متخصصان (فریلنسرها)- خدمت رسانی می کند.