درباره پارسکدرز

امروز 4 شهریور 1398
پارسکدرز از نزدیک!

معرفی پارسکدرز


پارسکدرز اولین وبسایت برون سپاری ایرانی است که کار خود را از سال 1386 شروع کرد و از قدیمی‌ترین استارتاپ‌های ایرانی محسوب می‌شود. امکانات پارسکدرز با ایجاد محیطی امن برای فریلنسرها، ارتباطات بین مجریان و خریداران را بهبود می‌بخشد. خریداران (افرادی که نیاز دارند پروژه‌ای را برون‌سپاری کنند) درخواستشان را به صورت خصوصی یا عمومی ثبت می‌کنند تا توسط مجریان (کسی که توانایی و تخصص انجام آن پروژه را دارد) انجام شود. منظور از پروژه هر کاری است که می‌توان در بستر اینترنت انجام داد.

خریداران درخواست پروژه‌ را در پارسکدرز ثبت می‌کنند و پس از تایید درخواست توسط پارسکدرز ، مجریان (فریلنسرها یا آزادکاران) می‌توانند برای خریدار پیشنهاد قیمت ارسال کنند. خریدار می‌تواند با بررسی رزومه مجری در پارسکدرز مجری مورد نظر را انتخاب کند. کلیه‌ی مراحل تایید پروژه، داوری و ... رایگان می‌باشد. پارسکدرز تنها درصدی از پروژه‌هایی که با موفقیت به پایان رسیده است دریافت می‌کند.

پارسکدرز یک بازار کار آنلاین است که افراد از سراسر دنیا می توانند در آن فعالیت کنند.

معرفی مارکت پارسکدرز


مارکت پارسکدرز يک بازار و فروشگاه اينترنتي براي فروش محصولات ساخته شده توسط شماست. راه اندازي يک فروشگاه اينترنتي به خود خود کار سختي نيست، ما مي خواهيم که همه ي حرفه اي ها يکجا جمع شوند تا يک مارکت با کيفيت داشته باشيم. بنابراين مارکت پارسکدرز محلي براي فروش محصولات شما است. محصولاتي از قبيل قالب، افزونه، سرس کد به زبان هاي مختلف و المان هاي گرافيکي.

ما تلاش داريم که در مارکت پارسکدرز فقط محصولات ايراني عرضه بشه. مارکت پارسکدرز یک سرویس مستقل از پارسکدرز است. در مارکت محصول فروخته می شود اما در پارسکدرز خدمات.

تیم پارسکدرز


 • Iman Ghasrfakhri

  ایمان قصرفخری

  موسس و معمار ارشد

  ایمان با آرامش خودش مثل یه ناخدای با تجربه پارسکدرز رو به پیش می بره. ایمان به دوچرخه سواری و سازدهنی علاقه منده.

 • Hamed Takmil

  حامد تکمیل

  مدیر اجرایی و توسعه دهنده

  حامد الهام بخش بچه های تیم هست و همیشه تلاش داره با تزریق انرژی شتاب کارها رو بیشتر کنه. فوتبال رو دوست داره و دستی در نوشتن داره.

 • Amir Shojaee

  امیر شجاعی

  توسعه دهنده

  پیشرفت امیر همه‌ی ما رو شگفت زده کرده. واسه همین توسعه پارسکدرز رو به امیر سپردیم. بد نیست بدونید که امیر تنیس باز قهاری هست.

 • Sajjad Ardakani

  سجاد اردکانی

  توسعه دهنده

  سجاد عملگرا هست و هميشه سرگرم کارش هست. مدام موسيقي گوش ميده و انرژي حاصل از موسيقي رو تبديل به کد مي کنه. سجادآشپزي هم مي کنه.

 • Banafshe Ghasrfakhri

  بنفشه قصرفخری

  تولید محتوا و پشتیبانی

  بنفشه کدبانوي پارسکدرز هست. برامون با هنرمندي طراحي مي کنه و مي نويسه. اون يوگا کار مي کنه و بازيگر هم هست.

 • Mina Kaviani

  مینا کاویانی

  پشتیبانی

  مینا هم اتاقی بنفشه است و تخصصش حل مشکلات پارسکدرزی هاست. مینا همیشه به ما گیر میده که سرویس بهتری ارائه کنیم.