راهنمای استفاده از پارسکدرز - مجری ویژه به چه معناست؟

امروز 28 شهریور 1398

زمانی که کاربر در نقش فریلنسر یا مجری در سایت ثبت‌نام می‌کند و وارد حساب کاربری‌اش می‌شود تنها امکان استفاده از امکانات پایه (ثبت و مشاهده پروژه‌ها، تکمیل رزومه، ارسال پیشنهاد برای پروژه‌ها دارای کمتر از سه پیشنهاد و ...) برای او وجود دارد. در صورتی که کاربر تمایل داشته باشد که به عنوان مجری یا فریلنسر و به صورت حرفه‌ای در سایت کسب درآمد کند نیاز است که حساب کاربری خود را ارتقا دهد و یکی از انواع حساب کاربری ویژه را انتخاب کند. با انتخاب هر یک از این حساب‌ها برچسب آن در پروفایل شما قرار خواهد گرفت و امکانات خاصی برای شما فراهم خواهد شد.


فریلنسر برنزی:
با ارتقای حساب به فریلنسر برنزی علاوه بر امکانات کاربر عادی، امکان ارسال پیشنهاد و گرفتن پروژه به صورت نامحدود برای یکماه برای شما فراهم می‌شود.


فریلنسر نقره‌ای:
با ارتقای حساب به فریلنسر نقره‌ای علاوه بر امکانات کاربر برنزی، کارمزد پروژه برای شما به 10% کاهش خواهد یافت، به علاوه شانس انتخاب شدن شما به عنوان مجری پروژه افزایش خواهد یافت.


فریلنسر طلایی:
با ارتقای حساب به فریلنسر طلایی علاوه بر امکانات کاربر نقره‌ای، کارمزد پروژه برای شما به 8% کاهش خواهد یافت، به علاوه شانس انتخاب شدن شما به عنوان مجری پروژه افزایش خواهد یافت.