راهنمای استفاده از پارسکدرز - نحوه پرداخت پاداش به مجری چگونه است؟

امروز 2 فروردین 1402

گاهی پس از به پایان رسیدن پروژه به دلیل رضایت از کار یا توافق با مجری تصمیم دارید مبلغی اضافه بر وجه گروگذاری شده برای پروژه به مجری پرداخت کنید. این وجه در سیستم پارسکدرز با عنوان پاداش شناخته می‌شود.

در کامپیوتر:

از دو طریق می توانید پاداش پرداخت کنید: 1- برای پرداخت پاداش به صفحه پروژه‌ی مورد نظر بروید، در پایین منوی دسترسی سریع که در سمت راست قرار دارد، دکمه پاداش به مجری را بزنید. (امکان پرداخت پاداش از این طریق تنها برای پروژه‌‎هایی وجود دارد که 100 درصد وجه برای مجری آزاد شده است.)  و یا 2 - با کلیک بر روی نام مجری وارد صفحه پروفایل مجری مورد نظر شوید و در کادر سمت راست صفحه، دکمه پادش به مجری را انتخاب کنید.
بعد از ورود به صفحه پاداش مبلغ مورد نظرتان را وارد کنید و دکمه تایید را بزنید. سپس با استفاده از موجودی حساب کاربری یا در صورت ناکافی بودن موجودی، انتخاب درگاه پرداخت و واریز وجه پرداخت پاداش انجام می گردد.

پس از آن مبلغ مورد نظرتان را وارد کنید و دکمه تایید را بزنید.

در این صفحه درگاه پرداخت را انتخاب کنید. (در صورتی که تمایل دارید وجه بیشتری را به سایت واریز کنید میتوانید مبلغ موجود را افزایش دهید.) با کلیک بر روی دکمه "پرداخت" به درگاه پرداخت منتقل خواهید شد.

 

نکته: امکان پرداخت پاداش از صفحه پروژه تنها برای پروژه‌‎هایی وجود دارد که 100 درصد وجه برای مجری آزاد شده است.

 

در تلفن همراه:

از دو طریق می توانید پاداش پرداخت کنید: 1- برای پرداخت پاداش به صفحه پروژه‌ی مورد نظر بروید، در پایین منوی دسترسی سریع که در پایین صفحه قرار دارد، دکمه پاداش به مجری را بزنید. (امکان پرداخت پاداش از این طریق تنها برای پروژه‌‎هایی وجود دارد که 100 درصد وجه برای مجری آزاد شده است.) 2 - با کلیک بر روی نام مجری وارد صفحه پروفایل مجری مورد نظر شوید، دکمه پادش به مجری را انتخاب کنید.

پس از آن مبلغ مورد نظرتان را وارد کنید و دکمه تایید را بزنید.

در این صفحه درگاه پرداخت را انتخاب کنید. (در صورتی که تمایل دارید وجه بیشتری را به سایت واریز کنید میتوانید مبلغ موجود را افزایش دهید.) با زدن بر روی دکمه "پرداخت" به درگاه پرداخت منتقل خواهید شد.

نکته: امکان پرداخت پاداش از صفحه پروژه تنها برای پروژه‌‎هایی وجود دارد که 100 درصد وجه برای مجری آزاد شده است.