نوشتن مقاله برای وبسایت

تا الان برای این درخواست   11   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام وقتتون بخیر. موسسه اطلس گنج به افرادی احتیاج داره که بتونن برای وبسایت (به صورت دورکاری) مقاله بنویسن. مقاله رو به صورت فایل ورد ازتون میگیریم و خودمون روی سایت میذاریم.  تعرفه هم به ازای هر کلمه 10 تومن هست. یعنی یک مقاله‌ی 1000 کلمه‌ای بنویسید، 10000 تومن دریافت می‌کنید. علاوه بر حقوقی که بابت نوشتن مقاله دریافت می کنید، در پایان ماه در صورت خوب بودن عملکردتون (سرعت و کیفیت نوشتن)، پاداش نقدی هم دریافت می‌کنید. ممکنه تو پایان ماه پاداشتون بیشتر از دستمزد مقاله تون بشه (این بستگی به میزان خوب بودن عملکردتون داره). تسویه حساب به صورت ماهانه و به روش کارت به کارت انجام میشه (البته تو ماه اول هرقت خواستید میتونید درخواست تسویه حساب سریع بدید).

 تمام همکاری ما تو تلگرام خواهد بود (پروژه به صورت آگهی استخدام ثبت شده و از نظر پارس کدرز مشکلی بابت ارسال اطلاعات تماس نیست). مقاله‌ها حتما باید متنی روون داشته باشن و بدون کپی باشن (کپی بودن یا نبودن مقاله رو با نرم افزار چک میکنیم). از ویراستیار هم باید استفاده بشه. تعداد سفارش ها بالاست و همکاری به صورت بلند مدته و موضوع مقالات هم مختلف هست (صنعت، غذا، دارو، روان شناسی و ...). اگر مایل به همکاری هستید لطفا نمونه کارتون رو ارسال بفرمایید.


+8500
+38243

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.