توسعه وب سایت با فریم ورک yii

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

توضیحات پروژه

با سلام

یک وب سایت و پروژه داریم به زبان php و تحت فریم ورک yii

بدلیل بیماری برنامه نویس اصلی سیستم که ایشون دیگه قادر به کار نیست به یک نفر نیاز داریم برای توسعه سیستم .

شما میتونید به صورت ریموت کار کنید یا اگر تهرانم باشید چه بهتر !

سورس رو میتونید توی تیم ویور ببینید اگر دیدید تواناییش رو دارید باهم کنار میایم . نحوه کارهم اینطوریه که مثلا ما به شما میگیم فلان امکان رو به سیستم اضافه کنید و شما میگید مبلغش انقدر میشه و برامون انجام میدین . کد تمیز هست و توسط برنامه نویس حرفه ای نوشته شده . 

به یک فرد متعهد و با نظم نیاز داریم . اگر میگید 24 ساعت طول میکشه بیشتر نشه و آنتایم باشید .


+8500
+38242

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.