کسب درآمد از اکانت سایت های فریلنس

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

بسیاری از افرادی که در سایت های فریلنس خارجی اکانت باز می‌کنند به علت سختی های گرفتن پروژه در این سایت ها نمی‌توانند با اکانت‌شان هیچ پروژه‌ای بگیرند و پس از مدتی از کار در این سایت‌ها منصرف می‌شوند. ما با تجربه‌ای که در این زمینه داشته‌ایم می‌توانیم به رایگان شما را برای شروع به کار و گرفتن پروژه در سایت های فریلنس خارجی راهنمایی کنیم و شما در صورتی که تمایل داشته باشید می‌توانید اکانت‌تان را در اختیار ما قرار بدهید تا ما با اکانت شما پروژه بگیریم و شما درصدی از هر پروژه که توسط ما انجام می‌شود را دریافت کنید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید مدیریت اکانت خود را برای بهبود اعتبار اکانت(مثلا با قرار دادن پروژه‌های ما در portfolio اکانت شما) و ارتباط با کارفرمایان به ما بسپرید و شما فقط بر روی تخصص خود تمرکز کنید.

ضمنا استفاده ما از اکانت کاملا تحت نظارت شما خواهد بود و تراکنش‌های مالی کاملا با واسطه‌ی خود شما(اکانت ‌paypal شما یا هر واسطه‌ای که دارید) انجام می‌شود.

شماره تماس: ۰۹۱۲۹۲۶۱۰۱۹

تلگرام: h_123456789


+8500
+38242

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.