مروری برترکیبات منفجره پلیمری برپایه ی بایندرPEGوروش اختلاط وفراوری آن ها

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

تحقیق درمورد این موضوع  باید دربرگیرنده ی بخش های زیرباشد:

۱-بررسی مواد منفجره PBXها

۲_خواص وویژگی PEG

3_بررسی PBXبر پایه PEG

4-بررسی پلیمرهایی برپایه یPEGو روش پخت

۵_نرم کننده پلیمر

۶_بررسی عوامل موثر

و اطلاعات از فایلی که ضمیمه میشود و مقالات معتبر استخراج شود ونام مراجع و مقالات در پایان اطلاعات هر بخش بالا ذکر شود واین تحقیق حداکثر۶۰ صفحه و حداقل ۴۰ صفحه باشد ویک پاورپوینت از این اطلاعات که حتما شامل بخش های بالااست تهیه گردد کیفیت متون ترجمه شده واستفاده از مقالات خیلی برام مهم می باشد


+8500
+50956

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.