نیاز به مدرس حل سوالات کنکور و دانشگاه پیام نور جهت تهیه ویدئو به صورت دورکاری

تا الان برای این درخواست   8   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

باسلام

همونطور که از عنوان پروژه مشخص هست، نیاز به تعدادی از دانشجویان یا فارغ التحصیلان ارشد و دکتری داریم که به هر کدوم از دروس زیر مسلط باشند و بتونن برامون ویدئوی آموزشی حل سوالات کنکور و دانشگاه پیام نور را بزنند. کسانی که کارشون خوب بود ازشون دعوت به تهیه دوره های بیشتر و فروش درصدی (با کمسیون بالا) میشه.

از اونجایی که لیست دروس زیاد میشه، فقط رشته تحصیلی ذکر میشه. اگر شما به درس و ذروسی از رشته های تحصیلی مسلط بودید، خودتون نام دروس را به صورت کامل همراه پیشنهادتون ارسال کنید

  • مهندسی مکانیک
  • مهندسی برق
  • مهندسی کامپیوتر
  • مدیریت (تمام گرایش ها)
  • روانشناسی
  • حقوق
  • عمران
  • معماری
  • حسابداری

لطفا قیمتتون را به ازای ضبط یک ساعت فیلم آموزشی حل سوالات کنکور و پیام نور ارائه بدید. فقط توجه داشته باشید که حل سوالات باید به روش تستی و سریع باشند و در حین حل تکنیک ها یاد داده بشه.

به پیشنهادات بدون قیمت ترتیب اثر داده نمی شود


+8500
+50718

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.