تصحیح تست omr

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام  کد سی شارپی میخواهم که تصویر را از دیتابیس گرفته و qrcodeآن تصویر را بخواند و ان تصویر را ابتدا  تعییر نام دهد و سپس یک  آرایه از پاسخهای علامت زده شده را  به دیتا بیس برگرداند.

حدود۱۰ نوع تمپلیت پاسخ برگ تستی را باید بتواند تصحیح نماید

یعنی مثلا ممکن است یک نوع تمپلیت یک سوم A4 و۴ گزینه ای ۵۰ سوالی باشد  و یک نوع تمپلیت پاسخ برگ ۶گزینه ای و ۸۰سوالی بصورت نصفه A4باشد .و یک نوع تمپلیت ۳۰گزینه ای باشد .

تمپلیت ها در اختیار برنامه نویس قرار میگیرد و تولید پاسخ برگ و Qrcodeتوسط قسمتهای دیگر انجام میپذیرد. فقط ما کد سی شارپ تصحیح را میخواهیم.

فقط دوستان از تهران تماس بگیرند.


+8500
+58984

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.