تولید محتوا , طراحی گرافیک و مارکتینگ دیجیتال برای شرکت ایرانی آلمانی (به زبان انگلیسی و ترجیحا آلمانی)

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

درود,

برای تیم AI-Bridge  که وبسایت انگلیسی داره www.ai-bridge.de ؛ مکاتباتش کامل به زبان انگلیسی هست داره و در زمینه هوش مصنوعی , پردازش تصویر , طراحی سیستم های هوش مصنوعی و مبتنی بر ماشین لرنینگ و درکل برنامه نویسی حرفه ای فعال هست, نیاز به یه نفر مسلط به بحث تولید محتوا داریم, گرافیک و زبان انگلیسی داریم . کارهایی که هست:

1. خرید یک قالب وردپرسی ایرانی و بارگذاری آن به جای وبسایت شرکت
2. عکس های وبسایت باید با ابزار حرفه ای مثل فتوشاپ از نو طراحی بشه و همه همگون و منسجم باشه طوری که شرکت از دید ناظر یه شرکت حرفه ای جلوه کنه
3. شما با فعالیت های شرکت , فضای کاری و مشتری های هدف آشنا میشین و براساس این آشنایی برای سایت و احتمالا شبکه های اجتماعی تولید محتوا میکنید. توضیحات وبسایت , پورتفولیو و یک سری محصولات نرم افزاری بچه ها باید خیلی شکیل و با زبان انگلیسی روشن معرفی بشه.
4. در صورتی که توانایی مارکتینگ دیجیتال دارید این امکان هست که به تیم در این زمینه هم کمک کنید , شرط اولیه داشتن علاقه به یادگیری ماشین لرنینگ و روحیه کار مارکتینگ و استارتاپی برای جذب مشتری هاست.
5. کلیه متون و عکسها باید کار داخل باشه و از نظر کپی رایت مستند باشه.

نیاز به مهارت های زیر هست>

1. آشنایی با مفاهیم مارکتینگ , بازاریابی , و ...
2. زبان انگلیسی عالی (یا دسترسی به کسی که اینکارو براتون انجام بده برای ما خروجی در زمان سریع مهمه)
3. مهارت کار و طراحی گرافیک های چشم گیر و حرفه ای
4. در صورت امکان مهارت زبان آلمانی


لطفا متن رو کامل بخونید و درصورتیکه مهارت های مورد نیاز رو دارید با ما مرتبط شید.


+8500
+45574

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.