استخدام مهندس طراح مدارهای الکترونیک برای بخش تحقیق و توسعه گروه صنعتی اسپارک

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

گروه صنعتی اسپارک در پروژه طراحی و ساخت سیستمهای ایمنی و امنیتی صنعتی جهت تقویت تیم تحقیق و توسعه به یک نفر مهندس تمام وقت طراح مدارهای الکترونیکی جهت طراحی و ساخت مدارهای مدیریت افزونگی (Redundancy) آمپلیفایر های صوتی نیازمند است.

توانمندیها:

  • تسلط بر طراحی مدارهای چاپی 
  • تسلط بر طراحی سیستم های نهفته (embedded) با استفاده از میکروکنترلرها
  • توانایی کار تحت فشار برای رسیدن به زمان‌بندیهای تعیین شده
  • توانایی کار گروهی

* آشنایی با سایر زبانهای برنامه نویسی مانند ++C در اولویت است.

* ترجیحاً فارغ التحصیل از دانشگاههای سراسری.

* ساکن تهران

ارسال رزومه به ایمیل: info@kishspark.net


+8500
+47261

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.