استخدام مدرس (دورکاری)

تا الان برای این درخواست   18   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

باسلام

یک فرصت عالی برای کسب درآمد دائمی!

 به تعدادی از دانشجویان یا فارغ التحصیلان ارشد و دکتری داریم که به هر کدوم از دروس زیر مسلط باشند و بتونن برامون ویدئوی آموزشی یرای دانشجویان  دانشگاه پیام نور را بزنند. نیاز به آموزش صفر تا صد نداریم و آموزش های کوتاه نیازه. در صورت به توافق رسیدن برای همکاری آموزش نحوه کار به صورت ویدئویی داده میشه.

از اونجایی که لیست دروس زیاد میشه، فقط رشته تحصیلی ذکر میشه. اگر شما به درس و دروسی از رشته های تحصیلی مسلط بودید، خودتون نام دروس را به صورت کامل همراه پیشنهادتون ارسال کنید

  • مهندسی مکانیک
  • مهندسی برق
  • مهندسی کامپیوتر
  • مدیریت (تمام گرایش ها)
  • روانشناسی
  • حقوق
  • عمران
  • معماری
  • حسابداری

نحوه پرداخت هم فقط به صورت درصدی هست. 35 تا 40 درصد از فروش هر دوره به شما تعلق میگیره که نسبت به بسیاری از سایت های دیگه از جمله فرادرس (که در بهترین حالت کمتر از 20 درصد هست!)، عدد قابل توجهی هست.

علت این کار هم اینه که ما روی دروس زیادی میخوایم سرمایه گذاری کنیم که خب خرید یکباره این حجم از دروس هزینه زیادی لازم داره و منطقی نیست. اما جهت اعتماد سازی، با کسانی که مایل به همکاری باشند متناسب با شرایط حضورشون قرارداد حضوری یا غیرحضوری بسته میشه. سایتمون هم نماد اعتماد داره. و مورد آخر اینکه اگر کیفیت کارتون خوب باشه با تبلیغاتی که ما میکنیم و بازار هدفی که داریم میتونید خرداد ماه(فصل امتحانات) از هر درسی که آموزشش رو تولید کردید درآمد چند میلیونی کسب کنید. (این کسب درآمد طی آذر و دی برای مدرسان فعلی ما بوده). البته کسب درآمد فقط برای ماه امتحانات نیست و بقیه ماه های سال هم میتونه درس هاتون فروش داشته باشه و منظم درصدتون ماهانه براتون واریز بشه

لطفا در صورت تمایل به همکاری رزومه کاری و علمی خودتون را همراه با راه های ارتباطی برامون بفرستید. 


+8500
+54314

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.