اسکریپت تشخیص محدوده کف اتاق در عکس

برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

نیاز به اسکریپتی دارم که یک فایل عکس دریافت کند و مختصات محدوده کف در تصویر را مشخص کند. اشیاء قرارگرفته در کف تصویر را مشخص کند. این برنامه می تواند به صورت CLI ( قابل اجرا در خط فرمان ) و نیاز به رابط کاربری ندارد. درواقع این نرم‌افزار باید مختصات کف در تصویر را اعلام کند تا بتوانید با استفاده از نرم‌افزار دیگری که داریم کف را از تصویر جدا کنیم. به عنوان و جهت روشن تر شدن موضوع مقاله ای را ضمیمه کردم. در مورد صحت کارکرد این مقاله مطمئن نیستم و فقط به عنوان نمونه ارسال می شود. شما می توانید از هر روشی این کار را انجام دهید. زبانه برنامه نویسی مورد استفاده برای ما اهمیتی ندارد فقط باید بر روی Linux قابل اجرا باشد.

مقاله ضمیمه شده فقط جهت پیشنهاد و تا حدودی روشن شدن درخواست است و اجباری در استفاده از آن وجود ندارد.


+8500
+76596

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.