صرافی آنلاین ارز دیجیتال ( رمز ارز )

تا الان برای این درخواست 19   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


⭕سلام. یه سایت صرافی آنلاین ارز دیجیتال به صورت کاربر با کاربر یا P2P می خوام با تمام قابلیت های nobitex.ir و یکسری از ویژگی های Binance.com

 با طراحی گرافیکی جذاب مانند سایت مانند Bitfinex.com و coinex.com 

 قابل اجرا بر روی تمامی مروگر ها و با اجرای بسیار مناسب روی مرورگر های موبایل و تبلت ( اندروید و ios ){اپلیکیشن نمی خوام} 

# ويژگی های اضافی و حتمی :

* دارا بودن بیشتر از 100 رمز ارز برای هر کدام از بازارهای ریالی و USDT 

* دارای بازار های P2P برای ارز های وبمانی و پرفکت مانی 

* ساخت کیف پول های مختلف برای هر کاربر ( مانند کیف پول نوبیتکس و ترجیحا از کیف پول های آماده مانند coinomi و... استفاده نشود) 

* احراز هویت شماره تلفن ثابت و همراه و حساب بانکی اتوماتیک انجام شود مانند نوبیتکس 

* قرار دادن چارت tradingview متصل به بازار سایت 

* درگاه بانکی پایا و سانا

❌*** امنیت سایت باید دارای بالاترین سطح باشد و از موارد زیر استفاده شود ( ssl و https و رمز نگاری rhs 256 و کپچا و حافظه در برابر DDOS و google 2FA و آنتی فیشینگ و ... ) ***❌

❗هر کدام از بخش ها قبل از برنامه نویسی باید با مشورت من انجام شود 

❗ در صورت نیاز به ایجاد اکانت برای خرید هاست و سرور و سامانه ی پيامکی و یا ایجاد حساب پایا و سانا و... باید توسط من صورت گیرد و راهنمایی های لازم هم با من انجام شود. 

هزینه های هاست و سرور و... با من هست. 

* در پایان کلیه ی سورس کد سایت بدون دست کاری و قفل کردن رو می خوام و در صورت تحویل گرفتن سایت تمیز و بدون باگ و... امکان ادامه همکاری وجود دارد. 

‼️لطفا قبل از دادن پیشنهاد تمامی سایت های نام برده را مشاهده و راجبه آن ها تحقیق کنین و موارد بالا را با دقت مطالعه کنین.

🔻این پروژه سنگین می باشد و وقت من محدود هست. پس در صورتی که یک تیم برنامه نويسی هستین پیشنهاد را ارسال کنید 🔺

〽️🔻🔻** کل  بودجه حداکثر 30 میلیون هست پس مبلغ بالاتر پیشنهاد ندین ** 🔺🔺


+8500
+115436

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.