طراحی بات تریدر با استراتژی معاملاتی مشخص در بازار ارزهای دیجیتال

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

استراتژی معاملاتی بر اساس ichimoku و RSi هستش 

در واقع وظیفه ی این بات اوردر گذاری بر اساس شرایط موجود ichi و RSi هست. 

میزان تسلط شما بر روی برنامه نویسی برای APi در binance،آشنایی با بلاکچین،دستور نویسی برای چارت قیمت (ichi)بشدت مهمه.(کد تمیز)

در واقع بعد از تایید دیتاهایی که ما به برنامه معرفی کردیم (ichi,rsi) اوردر توسط بات گذاشته میشه.

این استراتژی حاصل ۶ ماه تلاش من هست ، توسط خودم تست شده و دارای وین ریت بالایی هستش.

فقط کسانی که کارشناسی ارشد به بالا هستند ، در دانشگاه های صنعتی شریف یا امیر کبیر مطالعات بلاکچین داشته اند پذیرفته خواهند شد.در صورتی که درباره ی machine learning اطلاعات تکمیلی داشته باشید در اولویت خواهی بود.


+8500
+71812

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.