طراحی سایت آزمون زبان

برای این درخواست 48   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


به صورت خیلی خلاصه این پلتفرم اشتراک گزاری ازمونهای تافل و جی آر ای باید قابلیت این را داشته باشد که با عکس ( سوالات ) و صوت ( سوالات ) ازمون را بازسازی کند و با واترمارک اختصاصی مشتری خیلی سریع فایل ها را برای همه به اشتراک بگزارد. علاوه بر این باید زیر هر سوال بخش کامنت دهی وجود داشته باشد تا همه اعضایی که ان سوال را اجازه داند ببیند از کامنتهای زیر سوال استفاده کنند. امنیت سایت و عدم اجازه دانلود حتما باید رعایت شود.

امتحان GRE:
امتحان جی آر ای از 102 سوال تشکیل شده. 2 سوال رایتینگ و 100 سوال ریاضی و زبان. هر 20 سوال اصطلاحا یک سکشن خوانده میشود. بعضی اوقات 3 سکشن ریاضی 2 سکشن زبان داریم وبعضی اوقات 3 سکشن زبان و 2 سکشن ریاضی. عکس سوالات ( بین 100 تا 105 سوال ) باید در قالب های 20 تایی ( گاهی 21 یا 22 با ترتیب سوال ) در کنار هم قرار گیریند و یک ازمون کامل را تشکیل دهند. در ابتدای ازمون هم دو سوال رایتینگ داریم که عکس ان بارگزاری میشود.
وبسایت باید بتواند یک پوسته در اختیار صاحب سایت قرار دهد که به سادگی بتوانده هر روز ازمون جدیدی با استفاده از این عکسها ایجاد کند.
علاوه بر این باید در ابتدای ازمون برای دو سوال رایتینگ فضایی ایجاد شود که مشترکین بتوانند جواب خود را تایپ و در سایت ذخیره کنند.
مهمترین نکته در تمام این مراحل عدم نشت سوالات به بیرون از سایت است. بدین منظور باید 3 مورد حیاطی رعایت شود:
1.امنیت سایت
2.واترمارک سوالات با اطلاعات شخصی هر مشترک به صورت اختصاصی طوری که از عکس ها جدا نشود.
3.عدم اجازه دانلود فایل ها

*واترمارک سوالات با استفاده از اطلاعات کارت بانکی اسم صاحب کارت و ادرس ایمیل صورت میگیرد.پس باید سامانه ای برای دریافت اطلاعات واترمارک وجود داشته باشه همچنین باید هر ازمون به صورت اختصاصی برای هر مشترک واترمارک شود. ( ازمونها برای همه مشترکین یکی است فقط واترمارک اختصاصی دریافت میکنند )


امتحان TOEFL:
تفاوت ازمون تافل و GRE در این است که در تافل فایلهای صوتی نیز به صورت سوالات اضافه میشود. بدین منظور برای ایجاد ازمون جدید علاوه بر عکس ها باید وبسایت قابلیت این را داشته باشد که فایلهای صوتی ان سوال را نیز جذب و برای ازمون دهنده پخش کند.

اینترفیس سایت باید به صورت کاملا انگلیسی باشد.
قابلیت اضافه کرده و توسعه سایت باید وجود داشته باشد. اگر تونایی توسعه سایت را ندارید وارد این پروژه نشوید. اگر در ددلاین و با کیفیت کار تحویل نمیدهید وارد این پروژه نشوید لطفا.
هزینه ساخت این پلتفرم بین 3 تا 5 ملیون هست.


+8500
+98317

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.